?>
Kdo jsme

O společnosti

Jsme generálními zástupci firmy Franck, která se narodila v Chorvatsku a poprvé se na trh dostala s výrobou kávy již v roce 1892, ovšem celý proces docílení té nejdokonalejší chuti se odehrával od počátku roku 1828.

Franck patří mezi nejlepší výrobce kávy, čajů a snacků. Své sídlo má v hlavním městě Chorvatska, v Záhřebu. O chuť výrobků se firma dělí v mnoha dalších státech ve světě, a proto i Vám distribuujeme kávu a čaje, píjící se na  jihu, tradičně, po celý den.

 • Špičková káva

  Špičková káva

  Káva, která je nejoblíbenější na Balkáně nebo-li tam, kde je káva nepostradatelnou součástí dne ráno, odpoledne i večer.
 • Dárek

  Dárek

  Při nákupu nad 3.000 Kč od nás získáte dopravu zdarma a na požádání Vám rádi zašleme set designových šálků.
 • Věděli jste že

  Věděli jste že

  kvalita a nastavení kávovaru ovlivňují chuť kávy? Postarejte se o svůj kávovar tak, aby jste si užili ten správný okamžik se správnou chutí.
 • Rychlé doručení

  Rychlé doručení

  Objednejte si kávu do 12 hodin a budeme se snažit Vám balík odeslat ještě tentýž den.
Řekli o kávě

Hodnocení

Petra M.
prodavačka

Je pro mě velmi důležité věnovat můj volný čas sama sobě. V tu chvíli se ráda cítím příjemně a chci si dopřát něco hezkého. Nejčastěji je to velké espresso kávy Franck Superiore, které si ve většině případů vychutnávám u sebe doma na terase s kamarádkami.

Miluška O.
manažerka

Ve své práci trávím většinu času, kdy se ani nezastavím. Proto je pro mě velmi důležetý čas, kdy si mohu sednout, užít si chvilku pauzy a vypít si svůj oblíbený hrnek kávy Franck. Poprvé jsem se s touto kávou setkala na dovolené v Chorvatsku a od té doby je mou závislostí.

Jiří A.
podnikatel

Můj den začíná vždy kávou, proto je pro mě velmi důležité pít kvalitní kávu a tou značka Franck rozhodně je. Dalším důležitým faktorem v životě jsou zaměstnanci v mé firmě, proto i zde pijeme kávu Franck, kterou si společně nemůžeme vynachválit. Jako bonus má povzbuzující účinky a zpříjemní nám každý pracovní den.

Po celém světě

MILIONY

spokojených

zákazníků

Zamilujte si Franck

Skvělá chuť kávy Franck vám zpříjemní den v jakoukoliv denní dobu. Nechte se inspirovat naší chutí a staňte se naším dalším spokojeným zákazníkem. Můžete se s námi podělit o Váš zážitek na sociálních sítích s použítím hashtagu #mujfranck